Firma Estimator zajmuje się od wielu lat świadczeniem usług w ramach przeglądów technicznych budynków – zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo Budowlane, zwłaszcza artykułu 62, który nakazuje regularne kontrole budynków i innych obiektów. Z wieloma zarządcami budynków współpracujemy długofalowo i na stałe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji użytku publicznego i firm. Wykonujemy przeglądy techniczne domów, bloków, biurowców i innych obiektów.

Przeglądy techniczne budynków Warszawa - nasze usługi

Roczne przeglądy techniczne budynków (raz do roku jest sprawdzany stan technicznych budynku),
Pięcioletnie przeglądy techniczne budynków (raz na pięć lat jest sprawdzany zakres techniczny budynku),
Kontrola jakości i postępu prac budowlanych,
Półroczne przeglądy techniczne budynków (przegląd taki musi być wykonany dla budynków o powierzchni zabudowy przekraczającej 200m2 oraz innych obiektów budowlanych o powierzchni dachu przekraczającej 1000m2, przegląd ma zakres przeglądu rocznego),
Przeglądy instalacji – w ramach przeglądu budynków oferujemy: przegląd instalacji sanitarnych budynków, przegląd instalacji elektrycznych budynków (wraz z pomiarem), przegląd instalacji gazowych budynków, przeglądy kominiarskie budynków),
- Przeglądy instalacji sanitarnych budynków,
- Przeglądy instalacji elektrycznych budynków (wraz z pomiarami),
- Przeglądy instalacji gazowych budynków,
- Przeglądy kominiarskie budynków

Przeglądy techniczne

Za zlecenie kontroli stanu technicznego budynku odpowiedzialny jest właściciel lub zarządca budynku. Przegląd techniczny powinien być także zlecony w przypadku, gdy budynek został w jakiś sposób zagrożony lub uszkodzony, np. w wyniku pożaru, wichury, burzy, wandalizmu itp. Wykonawcą zlecenia mogą być tylko osoby upoważnione do wykonywania tego typu kontroli, a więc posiadające specjalne uprawnienia do wykona niania poszczególnych kontroli. Przeprowadzanie regularnych kontroli stanu technicznego budynku może ustrzec przed poważnymi awariami, usterkami, a także w najgorszym przypadku przed nawet katastrofą budowlaną. Ponadto takie kontrole chronią również przez koniecznością dodatkowych wydatków finansowych na naprawy związane z zaniedbaniem. Jeśli właściciel czy też zarządca budynku nie wywiąże się z tego obowiązku, to grozi mu kara grzywny, a nawet ograniczenie lub pozbawienie wolności.

Przeglądy techniczne budynków Warszawa – dlaczego Estimator

Nasza firma od wielu lat zajmuje się przeglądami technicznymi budynków w mieście Warszawa i nie tylko. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie, umiejętności, wiedzę oraz szeroki zakres uprawnień. Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że przegląd techniczny budynku został wykonany profesjonalnie, rzetelnie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wiemy, jak ważny jest bezpieczny budynek, spełniający wszelkie normy budowlane dla osób przebywających w nim, dlatego nasza praca zawsze wykonywana jest na najwyższym poziomie. Najlepszym dowodem na to są nasi zadowoleni Klienci, którzy chętnie polecają nasze usługi. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która zajmie się jednorazowo lub na stałe przeglądami technicznymi Twojego budynku, to zapraszamy do współpracy!