Firma Estimator z Warszawy oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania klimatyzacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Mamy na swoim koncie dziesiątki zaprojektowanych klimatyzacji zarówno dla budynków prywatnych (domy jedno i wielorodzinne), jak i dla lokali komercyjnych (np. biurowce, restauracje, instytucje pożytku publicznego, pomieszczenia handlowo – usługowe). Projektujemy kompleksowo, a więc nasi Klienci otrzymują od nas również w doborze, dopasowane do ich potrzeb urządzenia.

Projekty klimatyzacji Warszawa - nasze usługi

  W zależności od rodzaju pomieszczeń i jego przeznaczenia wykonujemy projekty klimatyzacji split, multisplit, systemy VRV, systemy central wentylacyjnych z chłodnicami wodnymi i freonowymi oraz systemy oparte na wodzie lodowej, agregatach chłodniczych i klimakonwektorach. Zakres usług obejmuje:

klimatyzacja pomieszczeń mieszkalnych
klimatyzacja pomieszczeń technicznych, magazynowych, przemysłowych
klimatyzacja pomieszczeń biurowych

Klimatyzacja

Podstawowym zadaniem klimatyzatora jest dostosowanie temperatury w danym pomieszczeniu do naszych oczekiwań, a także odebrania zysków ciepła wynikających z nasłonecznienia itp. Wiele klimatyzatorów jest także wyposażonych w funkcję oczyszczania powietrza czy też grzania. Warto zainwestować w klimatyzację, zwłaszcza że temperatury powietrza w okresie letnim są wysokie i często utrudniają codzienne funkcjonowanie. Nie ma sensu męczyć się każdego dnia przebywając w nagrzanym pomieszczeniu, gdy można zainstalować klimatyzacje.

Projektowanie klimatyzacji Warszawa – dlaczego Estimator?

Dobrze zaprojektowania i zamontowana klimatyzacja, to gwarancje funkcjonalności i bezawaryjności na długie lata. Taką instalację klimatyzacji gwarantuje firma Estimator. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na znalezienie rozwiązań dopasowanych do możliwości oraz oczekiwań Klienta. Jesteśmy w stanie rozwiązań nawet najtrudniejsze problemy. Nasi pracownicy wyróżniają się profesjonalizmem, wiedzą, dbałością o szczegóły oraz kreatywnością w proponowanych rozwiązaniach. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie proponować rozwiązania funkcjonalne i szyte na miarę, dzięki czemu nasi Klienci są zawsze zadowoleni. Zapraszamy!