Powietrze, które ma odpowiednią temperaturę oraz wilgotność, to podstawa dobrego samopoczucia. W związku z tym nieważne gdzie planujesz zainstalować wentylację – musisz podejść do tego tematu profesjonalnie. Takie podejście zapewnia firma Estimator, która od wielu lat zajmuje się projektowaniem wentylacji. Mamy na swoim koncie projekty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Wentylacje montujemy w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach, obiektach użyteczności publicznej, restauracjach itp.

Projekty wentylacji Warszawa - nasze usługi

  Wykonujemy projekty wentylacji zarówno w obiektach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej i obiektach przemysłowych.

wentylacja ogólna
wentylacja technologiczna
odciągi miejscowe
kurtyny powietrzne zimne i ciepłe,
dystryfikatory powietrza
aparaty grzewczo - wentylacyjne

Instalacja wentylacyjna

Podstawowym zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza w budynku. Ma to zapewnić komfort oraz zdrowe warunki do pracy i życia. System wentylacji musi być odpowiednio zaprojektowany i składa się z zespołu elementów i urządzeń, które zapewniają odpowiednią intensywność wymiany powietrza wewnętrznego na powietrze czerpane z zewnątrz. Powietrze oczyszczane jest za pomocą filtrów. Na życzenie Klienta powietrze może być także osuszane, nawilżane, podgrzewane lub schładzane.

Projektowanie wentylacji Warszawa – dlaczego Estimator?

Funkcjonalność oraz sprawność systemu wentylacji zależy od właściwego zaprojektowania doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz do budynku, zapewnienia odpowiedniego przepływu pomiędzy pomieszczeniami, a także sprawnego usunięcia zanieczyszczonego powietrza z pomieszczeń. Takie zaprojektowanie wentylacji zapewnia firma Estimator z miasta Warszawa. Nasi pracownicy, to profesjonaliści, którzy posiadają szeroką wiedzą, umiejętności, a także potrafią proponować dobre rozwiązania nawet w trudnych warunkach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, aktywnie słuchamy o oczekiwaniach Klienta, doradzamy i staramy się im sprostać. Każdy projekt wentylacji wykonywany jest terminowo, rzetelnie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zapraszamy!