Nasza firma zajmuje się projektowaniem instalacji sanitarnych w Warszawie. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm i przedsiębiorstw. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu instalacji i sieci sanitarnych m.in. w budynkach biurowych, budynkach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych, restauracjach, a także domach jednorodzinnych. Projekty sanitarne Warszawa - sprawdź naszą listę usług już teraz!

Instalacja sanitarne - czym są?

Instalacje sanitarne, to nieodłączny element wyposażenia każdego budynku. Jest to zespół wszystkich instalacji budowlanych, zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynku, które doprowadzają do niego wodę, powietrze czy też gaz. Do najważniejszych instalacji sanitarnych można zaliczyć instalacje grzewczą, kanalizacyjną, wodną, gazową, klimatyzacyjną i wentylacyjną. Każda z takich instalacji obejmuje zwykle kilka innych mniejszych sieci spełniających różne funkcje. Ich prawidłowy montaż oraz rozprowadzenie są niezwykle istotne dla ich bezawaryjnego i zgodnego z oczekiwaniami funkcjonowania przez długie lata.

Projekty sanitarne Warszawa - nasze usługi

Projektowanie instalacji i sieci sanitarnych
Projektowanie instalacji cieplnych c.o. i c.t.
Projektowanie instalacji wentylacji
Projektowanie instalacji gazowych
Projektowanie instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych
Projektowanie instalacji klimatyzacji

Projekty sanitarne Warszawa - dlaczego ESTIMATOR?

Projekty sanitarne Warszawa - Firma Estimator posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie przygotowywania projektów i instalacji sanitarnych. Nasi pracownicy, to profesjonaliści, którzy poza doświadczeniem mają również bogatą wiedzę branżową, którą nieustannie uzupełniają. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zawsze aktywnie słuchamy oczekiwań Klienta i staramy się im sprostać. Dzięki temu jesteśmy w stanie projektowanie instalacje sanitarne szyte na miarę i gwarantujące satysfakcję. Najlepiej świadczą o tym nasi zadowoleni Klienci, którzy chętnie polecają nasze usługi. Zapraszamy do współpracy!