Projektowanie i montaż instalacji gazowych wymagają bardzo dużego doświadczenia oraz odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Wszystkie te elementy łączy w sobie nasza firma, która od lat zajmuje się projektowaniem instalacji gazowych. Nasze projekty są kompleksowe i zawsze szyte na miarę potrzeb Klienta. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i małych, średnich i dużych firm.

  Wykonujemy:

instalacje gazowe
sieci gazowe
przyłącza gazowe
stacje i punkty gazowe

W ramach projektowania instalacji gazowych oferujemy:

Instalacje gazowe Warszawa - instalacje gazowe cieszą się dużą popularnością. Instalację tę stanowi układ przewodów za kurkiem głównym, prowadzonych na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Na elementy instalacji gazowych składają się m.in. rury, złączki, obejmy, armatura regulacyjna, gazomierze, akcesoria ochronne i uszczelniające, reduktory ciśnienia.

Projektowanie instalacji gazowych Warszawa - projekt instalacji gazowej powinien być wykonywany tylko i wyłącznie przez osoby posiadające odpowiednie uprawienia do tego. Prawidłowe zaprojektowanie instalacji oraz jej montaż są niezbędne nie tylko do prawidłowego funkcjonowania, ale przede wszystkim zachowania bezpieczeństwa podczas użytkowania. Na projekcie znajdują się wszystkie odbiorniki gazu oraz przebieg całej instalacji. Jeśli projekt dotyczy budynku z kondygnacjami, to również są rozrysowane na nim wszystkie piony. Istotne są również na projekcie wszelkie elementy odpowiedzialny za wentylację i odprowadzenie spalin, a także obliczenia i dopasowanie odpowiedniego gazomierza.

Przyłącza gazowe - na wykonanie przyłącza gazowego należy mieć pozwolenie. Ubiega się o nie osoba zainteresowana podłączeniem gazu. Zwykle, jeśli sieć gazowo znajduje się w niewielkiej odległości od granic działki, to wystarczy wykonać samo przyłącze gazowe. Przyłącza gazowe mogą być wykonywane tylko przez osoby posiadające do tego specjalne uprawnienia.

Stacje i punkty gazowe - każda sieć instalacji gazowych musi mieć zaprojektowanie stacje i punkty gazowe. Jest to zespół urządzeń w sieci gazowej, który spełnia oddzielnie lub równocześnie funkcje redukcji, uzdatniania, regulacji, pomiarów oraz rozdziału paliwa gazowego. Punkty gazowe można montaż jako: wiszące na ścianach budynków, wolnostojące na fundamencie, stojące przy ścianie budynku, ogrodzeniu itp.

Projekty instalacji gazowych Warszawa - dlaczego ESTIMATOR

Instalacje gazowe musi być nie tylko funkcjonalna, ale także w pełni bezpieczna. W związku z tym jej zaprojektowanie należy powierzyć doświadczonej firmie. Taką firmą jest Estimator. Nasi pracownicy, to profesjonaliści, którzy posiadają doświadczenie oraz wiedzę na temat projektowania i montowania instalacji gazowych. Z nami masz pewność, że instalacja będzie bezpieczna i dostosowana do Twoich potrzeb, bo zawsze aktywnie słuchamy oczekiwań Klienta. Wybór Estimator jako projektanta Twojej instalacji gazowej, to gwarancja terminowości, wysokiej jakości wykonania usługi i bezpieczeństwa. Zapraszamy!