Kosztorysy budowlane w mieście Warszawa, to jedna z specjalności naszej firmy. Zajmujemy się także kosztorysami sanitarnymi i elektrycznymi. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Kosztorysy to dokumenty rozliczeniowe, które są sporządzane na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanej. Wykonanie kosztorysu budowlanego, sanitarnego czy elektrycznego pozwala przewidzieć skutki finansowe różnych wariantów rozwiązań budowlanych.

Kosztorysy budowlane i sanitarne Warszawa - nasze usługi

Oferujemy szeroki i kompleksowy zakres usług, a wśród nich:

Kosztorysy szacunkowe
Kosztorysy inwestorskie
Kosztorysy ofertowe
Kosztorysy nakładcze (ślepe)
Kosztorysy powykonawcze
Kosztorysy robót dodatkowych lub zamiennych – najczęściej w trakcie realizacji inwestycji
Przedmiary robót oraz kosztorysy z projektów i gotowych przedmiarów
Orientacyjne zestawienia kosztów
Aktualizacje wycen
Wprowadzanie przedmiarów do programów kosztorysowych
Kalkulacje i opracowania związane z wyceną budowy
Optymalizacje projektów pod względem kosztów realizacji oraz kosztorysy  wariantowe

Kosztorysant sanitarny Warszawa - czym się zajmuje?

Kosztorysant sanitarny zajmuje się sporządzaniem kosztorysów, czyli dokumentów finansowych dotyczących instalacji sanitarnych. Działania takiego fachowca dotyczą sporządzania kosztorysów zarówno nakładczych, inwestorskich, jak i ofertowych sieci i instalacji sanitarnych. Kosztorysant sanitarny może wykonywać swoją pracę zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i na placu budowy, w zależności od etapu pracy.

Kosztorysant branżowy Warszawa - czym się zajmuje?

Kosztorysant branżowy zajmuje się sporządzaniem przedmiarów, robót, kosztorysów, a także pozostałej dokumentacji niezbędnej do wyceny kosztów i ofert przetargowych w poszczególnych branżach. Jest odpowiedzialny za ustalenie wartości nakładów inwestycyjnych, a także kosztów ponoszonych na wykonanie robót budowlanych czy też inwestycyjnych.

Dlaczego warto wybrać ESTIMATOR?

Estimator, to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Na co dzień zajmujemy się wykonywaniem kosztorysów sanitarnych oraz budowlanych. Nasi kosztorysanci, to profesjonaliści posiadający wiedzę oraz doświadczenie. Każde zlecenie zawsze wykonujemy dobrze, dokładnie i terminowo. Dbamy o to, aby Klienci byli zadowoleni. Najlepszym potwierdzeniem naszych atutów są zadowoleni Klienci, którzy chętnie polecają nasze usługi.

Jeśli potrzebny jest Ci kosztorysant sanitarny, kosztorysant branżowych lub budowlany w mieście Warszawa, to zapraszamy do współpracy z nami, gwarantujemy satysfakcję!